
Odgovor iskusnog jebača na pitanje kakve pičke voli.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
ako je iskusan, neće baš to da kaže, ako me razumeš:)
nije da nisu sve iste, kada si piajn i kada je mrakine sve je to iswti djavol
hm, pa nisam siguran baš, možda neće reći u tom smislu u kom ti misliš, ali svakako da je ovo istina, makar u nekom smislu, ako me razumeš.
CARA KOBJASNIJO
mislio sam više fazon da se ne jebu sve cure kao panjevi, imaš i onih, malo divljih, ako me razumeš:)
mislio sam više fazon da se ne jebu sve cure kao panjevi, imaš i onih, malo divljih, ako me razumeš:)
Jok, ništa mi nije jasno, ponovi ovaj deo sa jebanjem lololo
Pa dobro, ako baš smrdi, ipak i lepše je piapti sisu nego neku kost u mraku, onda nije svejedno da li je maljeva ili nije. Ima tu niz peripetija ali generalno, obrazovanje, boja očiju i ta govna padaju u vodu kada se svetlo ugasi, ia kad pomru naravno lolo
aha, kapiram te, ali, ja sam mislio konkretno na tehnički deo...posla:)
pa dobro, lagali bi se kada bi rekli da nije važno kako MEŠAJ MALA MEŠAJ lolo
pa,baš i nisu,nikako pobogu,ali oke mi zvuči,pa pljuska!
upravo to!
+
Znam jednog lika 25-30 god nekad bio konobar u kafiću kod škole pa jedan od njegovih savjeta nama je bio "Kad ga stavis, svaka je ista"