Kantarion

Миле Бубрег 2012-03-22 03:52:26 +0000

Стари продавац на пијаци кога знаш по фаци још кад си као клинац са кевом ишао да купиш ране трешње. Сада купујеш воће за своју децу - тинејџере. На оној истој тезги, иста слика, налакћен на кантар исти онај баја из твог детињства. Кантар и он.

10
42 : 7
  1. Sale, lik je bio iz Luznica, ako me razumes :)

  2. Јеси ти нечији дупли налог?

  3. Геније, не брате, тотално сам нов у овој игри, експериментишем и преносим искуства... јел не ваља?
    А и године ми не дозвољавају да се играм подвојених личности, лајкујем сам себе и слично, ако ме разумеш...

  4. јел не ваља?

    Напротив, мислим да имаш врло занимљива писанија и разнолика, што ми се допада. Овде си мјесец дана, а имам осјећај као да читам штиво искуснијег аутора, то је све. Гуд џаб, дјуд. :)

  5. аха то, па читам доста, трудам се да упратим те неке интерне форе. ал немам неку популарност још а и бришу ме само тако, ваљда је то нормално, да се пича по сиротињи.... теби добро иде, царе, само настави. Бања ди лука? Српско Сарајево?

  6. Odlična Mile, od mene plus ko Dačićev podvaljak! +++

  7. Mile, uskoro ćemo te viđati i po naslovnoj. +

  8. Цениш, душе? :)
    моје је да ћутим и радим па ако ме се сете на дан Вукајлије - сете...

  9. brao bubreg, sve bolje od boljeg +

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.