Knjiga Orlovi rano lete

Šeććherezuhada 2011-05-09 22:20:27 +0000

Omiljena knjiga učenika koji su jedva nešto u životu pročitali. Ustvari, oni je nisu ni čitali nego su samo gledali film. Omiljena je i onima koji čak nisu gledali ni film.
Uglavnom, svi su čuli za nju.

Učiteljica pita Nenada: "Nenade koja ti je omiljena knjiga koju si pročitao"?
Nenad: Razmišlja...
Učiteljica: Zar nisi ništa čitao?
Nenad: (Sjeti se...) Orlovi rano lete učiteljice

2
21 : 12
  1. стварно истина ја сам једном срео малог комшију и он није ишао у школу две године(мононуклеоза) а тад је имао 13 година и ја га питао шта чита он гледа гледа и каже орлови рано лете ххеехехе

  2. e ovako:knjiga o kojoj pričaš je klasika, nešto što bi trebao baš svako da pročita,a ne da gleda film. videla sam naslov i pomislih da neko nije bezveze iskoristio naziv tog predivnog književnog dela, kad ono međutim...minus

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.