
Jedna u nizu novijih umotvorina u Srba. Oni koji koriste ovu izreku čvrsto veruju u njenu pouzdanost i ona im predstavlja životni moto. Koriste je pripadnici oba pola i širokog starosnog opsega.
A: Brate, vidi Kristinu, tangare, dekolte uh, kako bih je provozao.
B: Kristinu nosketa?
A: Da, šta fali, čuo sam da ga prima ko pornićarka.
B: Ma beži, jeste ona zgodna ali je nosata k'o Vladan Batić, jebe se s kim stigne, batali nju.
A: Koji si ti bilde jebote, sa takvim stavom nikad nećeš ni jebati, imaš dvajes' godina, a još ga nisi umočio! Boli te kurac što je nosata, kesu na vugla i trsi, ja sam uvek govorio: ko bira, masturbira.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Ovo je staro, brate!
U odnosu na Vukove umotvorine je novija.
Dobra, dobra +
Apsolutno!
Cim sam naslov video, znao sam o cemu se radi :)
+