Koka kola ZERO

Moly Bloom 2011-04-11 00:20:39 +0000

Sjajan prioizvod (bolje da ima duplo više šećera nego sva sranja koja su zamena za isti ukus). Namenjen je potrošačima koji brinu o svojoj liniji.

" Naruči mi dupli čiz, big mek, najveći pomfrit,4 majoneza i koka kolu zero"
" O pa ko je to rešio da predje na zdrav život?'
" Jebiga moram malo..ide leto.."

7
69 : 22
  1. Primjer je plagijat, zapravo vic koji u originalu otprilike glasi: Ulazi Amerikanac u Mekdonalds i narućuje nabrojano, pita ga ovaj treba li još što, veli Amerikanac, dajte mi i jednu Koka kolu zero, ne bih da se udebljam.

    Nego, komentar pišem zato što noćas viđo jednoga momka (fudbalera) kako pije to (sranje). Koja je poenta Koka kole zero? Ajde nje, nego koja je poenta bezalkoholnog piva? Zaboravite.

  2. Ta je kokakola izmišljena zbog Bosanaca, kad u+u u kafanu i traže Zero kokakole da popiju...

    + naravno :)

  3. primer je iskarikirana verzija mog razgovora sa drugaricom od pre par dana.:)

  4. Pa ide leto, mora da se pazi na liniju. Još posle toga čips lajt da uzme i nema zime :))

  5. axaxaxax poruci cu joj :DDD

Omiljeno za [2]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.