Kokice

Axa123 2011-06-05 02:23:28 +0000

Bube koje nemaju posebnu svrhu u svom životu osim da vas udare u glavu i oteraju sa klupice u parku, često ih vidite kako se zalete u banderu i onesveste se.
Pojavljuju se u letnjem perjodu, izađu iz drveća oko 6-7 popodne i onda nestanu kada padne mrak, zuje i lete oko vas i ako se nalazite ispod drveta koje je njihovo prirodno staniste sigurno će vas oterati.

Osoba1: Onda joj ja kažem... ( TUP zzzzzzzzz ) je*em ti šta je ovo!
Osoba2: Ma one kokice vidi kolko ih je oko drveta.
Osoba1: Auuuu, ae idemo odavde, samo smaraju.
Osoba2: Ae, i mene su krenule da napadaju.

0
17 : 7

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.