Koksova devojka

ciklon 2011-12-15 13:03:36 +0000

Mlado čeljade, zavedeno pričom o brzoj i lakoj kinti. Kule i gradovi iznikli iz prašine, na tacni ponuđeni mladoj djevi, spremnoj za svaku vrstu kušnje.

Ljudske mule, što prevoze vredan teret tajno, retko kada uživaju u plodovima svojih dela. Ako imaju sreće, "Discovery Channel" ili "National Geographic" će snimiti njihovu priču zarad podizanja rejtinga gledanosti svog programa.

11
53 : 15
  1. Свиђа ми се ова кокосова девојка. Плус.

  2. Признај да сам те бар мало ја инспирисао. :Р
    +

  3. I onda se padne na granici pa ide da upozna ove likove +++

  4. enemyofthefreeworld

    Признај да сам те бар мало ја инспирисао. :Р
    +

    Naravno da jesi. Ne baš samom defkom, već jednim svojim komentarom u kome si napisao "kokosova devojka". Hvala na inspiraciji.

  5. Па то и није моја дефка. Само је коментар мој.
    Ништа, ја само мало да покупим заслуга! хД

  6. Defka jebe!

    Fala, fala i meni sada smešno kada se setim samo :))

  7. Ovo je odlično.

  8. Ово ме неодољиво подсећа на Реквијем за снове. Плус.

  9. Лепо. Плус.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.