
Мужевни цртани који је владао малим екранима деведесетих и коме данашњи цртаћи нису ни до колена. Малтене да нема онога ко га није гледао, и ко није знао Конана, Џасмин, Зулу и Сивог Вука.
Од саме шпице дечацима су расле маље на грудима и добијали су жељу да се напију, умлате пар змија, а сви су се потајно ложили на Џасмин.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
I ja sam redovni citalac "Politikinog zabavnika". :)