Kosa koja upada u oci

Maestral 2009-12-10 17:46:05 +0000

Kosa koju vidis na reklamama za farbe i sampone.
Obradjena u photoshopu, sjaji se ko pasja muda, nijansirana, svetluca i talasa u slow motion fazonu.

U stvarnosti, izuzetno kvalitetna kosa postoji, iako se veoma retko srece, najcesce kod malih devojcica, a takvog kvaliteta kao na reklami ne postoji ni u snu.
Kosa koja upada u oci, u stvarnosti se zato najcesce primeti kod emovaca i devojaka sa shiskama, kojima kosa u stvari, bukvalno upada u oci.

0
38 : 5

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.