Kućepaziteljka

cenga 2011-04-26 22:47:49 +0000

Radoznala komšinica preko puta koja pomno prati na vašu i još par okolnih kuća koje su joj u vidokrugu gledajući sa njenog prozora.

Komšija dobar dan! Tražio vas danas onaj što raznosi plave koverte koje je potrebno potpisati.

I šta je rekao?

Ništa, poznajemo se pa sam potpisala ja umesto vas, a koverta je inače slučajno već bila otvorena pa sam videla...

Hvala vam komšinice, baš ste divni. Pa ne mora sad baš i ceo komšiluk da čuje šta piše unutra.

4
14 : 0
  1. e zato se ja ne javljam komšinicama, to nema veze s tim što sam nevaspitana. +

  2. Nema to veze sa nevaspitanjem nego sa čovekovom potrebom za privatnošću. E, sad što to neko tumači kao nevaspitanje njegov problem.

  3. Naravno da nema veze, ono je bio sarkazam zaboga :) Jednostavno nemam potrebu da se isfolirano kezim nekim tu babama kad mi pridrže vrata od lifta. A to je jer idem peške :)

  4. Misliš sarkastično si se poigrala sa svojim prefinjenim vaspitanjem :)))

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.