Kuva bolje od moje mame

Spavallica 2012-02-05 15:22:26 +0000

San prosečnog srpskog muškarca. Kada pronađe ženu kojoj će priznati da kuva bolje od njegove mame, zna da je ona ta, zna da ce mu ona biti žena, majka njegove dece.

- Poludela sam za njim, toliko da bih volela da mu budem žena.
Jesmo kratko zajedno, ali mislim da nema svrhe tražiti dalje, to je to.
- Pa šta čekaš draga, skuvaj mu neki od tvojih specijaliteta, znaš da niko ne ostane ravnodušan nakon tvojih jela, videćeš, zaprosiće te u roku od prvog zalogaja.

8
21 : 5
  1. Алудираш да си нашла прилику? :-Д

    +

  2. Haha, nisam, ali se nadam da ce biti nesto valjda uskoro :)

  3. Шаљи потенцијалним ову дефку на певете...! лололо

  4. I onda ugasiš SIMS. :)
    +

  5. Шаљи потенцијалним ову дефку на певете...! лололо

    hahaha, dobra ideja lololo

  6. I onda ugasiš SIMS. :)

    duhovito, duse :)

  7. Niko ne kuva bolje od mene, čak ni keva.

  8. To se trazi, kad ces da mi kuvas nesto? :)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.