Seoska lepotica na zadnjoj stanici autobuske linije radi tu da bi se udala, čeka žrtvu ali pošto je to zadnja stanica malo ima "građana" pa joj ostaje da bira ili poštar (ako nije oženjen) ili vozač autobusa (isto ako nije oženjen) koji čeka sledeći polazak. Obojica su skapirali foru i nekad često sede zajedno kod nje u zadruzi i navikli su jedan na drugoga. Ako slučajno zaluta neki "građanin" i zapadne mu lepotica za oko udružuju se da ga biju ili oteraju što pre. Kad ga oteraju mogu slobodno da nastave da ispijaju piva ili rakije i da se nabacuju lepotici.
Ona mašta da pobegne iz zadruge ako treba da završi frizerski i da zapali u grad i tamo se uda za nekog boljeg od poštara i šofera,,
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Sviđa mi se ovo.
+
imao sam jednu ovakvu situaciju