Lepota

lazni nudista 2009-12-10 10:51:49 +0000

Lepota je ono što je u oku posmatrača( ne misli se na krmelj ili čmičak),
ali je u nekim slučajevima problem naći voljnog posmatrča.

5
44 : 9
  1. +
    Pa za ovog lika sa slike je veliki problem! Mada ako ima Q7, novu kuću trokatnicu, tatu visokog funkcionera...onda baš i nije :)))))))

  2. Sta je tu sa ovim Vrljavima (Razrokim) oni znaci mogu da budu duplo orjentisani.Gledaju lepotu na dve strane ili ruznocu ili pola pola. Zas ono gleda u pasulj vadi meso. A oni sto imaju kataraktu. Razmisljacu ja o tome da znas.:)

  3. Чија ово мисао беше?

  4. drago mi je da to neko smatra za "misao"

  5. prvi(bolji )deo ne znam čiji je

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.