
Kaže se kad je desna ruka zauzeta,pa ste prinuđeni da se rukujete levom rukom,sa nekim kome je jako stalo do formalnosti oko rukovanja.
Stisak mora biti divljački (snage ugriz pit-bula) i desnicom rukom.
Zemljaci se sreli negde daleko od kuće,u pečalbi.Na nekoj autobuskoj stanici.
U rukama im torbe,Zemo 1 kad je registrovao Zemu 2,pobaca svoje torbe okolo i široko raširi ruke da se pozdravi sa zemljakom,koji se iskrivio pod teretom na desnu stranu.
Zemo 1:-Đe si zemo,(cmok,cmok,cmok)nema te sto godina!Daj ruku!
Zemo 2:-Evo je zemo,leva od srca,desna mi zauzeta,žurim,zakasniću...
Zemo 1:-Evo je ondak tebi desna od kurca.Spusti tu torbu dolje,da se pozdravimo ko ljudi.Stićeš,ima kade.
Ovo se završilo,kao i uvek kad nađeš zamljaka u tuđini.
Žestokom pijankom.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
dobra,bash sam se nasmejao =]