Mala parada ponosa

iskusni interpretato 2009-08-30 11:11:35 +0000

Od Brankovog mosta pa do Ušća 40-ak plovila raznih, jahtica i lađica je napravilo karavan veselja, mešavine i čočeka pod "zaštitom" Tusrističkog saveza Beograda i porukom „Zato što volim Savu i Dunav, čisto i bistro“-na radost i ponos okupljenih. Navijači sa obale su se takođe malo zabavljali, malo uzdisali, pa hejtovali i-ideja se rodila:
Sledeća manifestacija koju željno iščekuju može da se održi baš na istom prostoru. Prava Parada ponosa održaće se posred Save od Brankovog mosta pa do Ušća, a ako bude veliko interesovanje, može i niz Dunav. Poruku ne treba menjati, može se dopuniti: „Zato što volim Savu i Dunav, čisto i bistro i-dovoljno duboko“. Ko nema jahtu-moraće peške. Mi, navijači, nećemo da plivamo ka učesnicima parade, dovoljno je da bacamo kamenčiće i-zapišavamo.

2
20 : 7
  1. Zamalo da metnem još neku foru, al' bi bilo prenategnuto-moj konstantni rizik...;)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.