Marksizam

Тхе Форестер 2011-09-25 19:42:39 +0000

Индикатор сенилности код професорског кадра.

На основу спомињања марксизма у садашњем времену можемо закључити да је очигледно дошло време да добри професор оде у пензију и посвети се пецању, турским серијама или отказивању бубрега, шта пре наиђе.

-...И зато је јасно да су чак и у тииим временима постојала настојааања да се реализује друшво без материјалних рааазлика, далеко бииило класне поделе. Али нећу дужити о томе децо, знам да сте то у гимназијама учили из марксизма, даа даа.
-Професоре, ми нисмо имали марксизам у гимназијама.
-Опростите колегинице?
-Друг Тито је умро пре тријес' и кусур година, професоре. Нема марксизма.
-Тито је...ма шт...Добрила? Добрила, иди живота ти јааави оном детету несретном да купи киселог млека за ручак, ај' буди добра.
-ШКК?

0
25 : 4

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.