
Овако ће се звати планета Марс када Сербокроејшианс пођу својим Немирским бродом к њојзи у загрљај и забоду Србохрватовницу да блиста на брежуљку.
А онда ће неки свемирчероси да им отму Венеру и широм Беомарса ће се узвикивати ВЕНЕРА ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ док ће опет неке две плавушолике лутке да обивају излоге у центру Беомарса крадујући Ер Марс патике.
Мисим побогу, јел мора баш сваки пут РЕПЕАТ ове одвратне историје... ДЈ мењај плејлисту, боли ме мождана кора!
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
jebote zašto ova definicija ima 8 minusa???
potpuno si u pravu brate, jebeš minuse
deset :P ... pa kad loopa ko maxim !!!
+++
+ genijalno! jel ovo dbqp? :)