Matura

DjomlaMrak 2009-12-08 01:21:05 +0000

Doagadjaj gde se spozna da ipak svi slusaju nardonjake.

4
124 : 15
  1. SKORO svi - imam video dokaz da principijelno sedim za stolom prilikom izvodjenja tih gadosti na maturi. Gandijevski nenasilni otpor mentalnoj torturi na delu!

  2. U tim godinama mi je svašta smetalo. Pa i matura.
    Toliko su mi drugarice išle na nerve sa odama o svojim toaletama, da sam odlučila da batalim taj događaj. Mislim da sam jedina iz svoje generacije koja nije otišla na matursko veče . Nikad se nisam pokajala.
    Otišla sam na 10-godišnjicu i videla da ništa nisam propustla. Ipak, lepo sam se zabavila: jedna je slistila litar rakoje ispod stola, pola njih je bilo omazano ratničkim bojama koje su se već nakon pola sata stopile u govno nijansu po celom licu..muškarci su imali odela uredno izgužvana od dugog višenja u ormanu i svi su imali nažuljena stopala-ali novu obuću.
    A tek muzika...

  3. добро еј нисам једини са вуке који није био на матури :)

Omiljeno za [3]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.