
Pretnja nekom tamo Legolasu, na račun toga da će biti prebijen na živo i mrtvo, i da će mu biti promenjena facijalna konstrukcija. Ni kući ga neće prepoznat'.
:klub u 12 uveče, masovna tuča, random likovi vade mobilne da snimaju, pola kluba pravi meksičke talase:
-Pička ti materina, meni tako za kevu, pa saćeš da vidiš!
-Mali, ova dva lika iza mene, Darko i Miloš. Oni menjaju matične brojeve, ako me razumeš. Sad, spusti flašu, i budi dobar, isprati se do vrata.
:flaša pada, a sa njom i par likova u nesvest:
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
dobra čo!