
Metal pozeri su najveci ikada. Najcesce su to male klinje koje nemaju veze sa zivotom, oblace se "TEH BREWTAL METAL" samo zbog drustva. Kad ih pitas sta slusaju, obicno kazu da slusaju neku pesmu od nekog GRINDDEATHBRUTALDEATHBLACKEXTREMEMETAL benda koji se zove Grindanus a pesma se zove "Raped with a Cherry Blossom".
U svakoj mogucoj situaciji trude se da dokazu koliko su brutalni, a naravno, pored toga, mora i da se slusaju neki malo progresivniji i kompleksniji bendovi, koje oni nikako ne vole, nego samo slusaju da bi izgledali zrelije sto se tice njihovog vidokruga u metalu. To ukljucuje bendove kao Opeth, The Faceless, Necrophagist, Obscura, Meshuggah, Dream Teather, Tool, Cynic i Deicide. ( Ne hejtujem ove bendove, ako nekog zanima. ) Obicno smatraju da moras da slusas sto vise underground bendova da bi bio tr00. Toliko o tome.
- E, sta slusas sad?
- Kill the Faggots- I RAPED YOUR MOTHER
- WOOOOW, Aj se druzimo!
- Evo, taman da isprobam moju novu Torsofuck majcu. :)
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Хтедох да дам минус,ал онда пажљивије прочитах наслов и дефинициjу...
Само за тебе:
http://www.youtube.com/watch?v=4kQJiEni2oY
:)
Јесте, фора је наћи неки фински трве гринд бенд, који је толико некомерцијалан, да су албум снимили диктафоном мобилног телефона у оближњој шуми.
Онда те нико ништа неће питати. Можеш и Гоцу Тржан да слушаш.
+
zašto hevi?
Tool FTMFW
nem0, pogrešno si me razumeo.
Pod hevi metalom, mislio sam sve žanrove.
Na*
Ту управо и настаје забуна. Јер,неки под појмом хеви метал подразумевају све поджанрове и варијанте,док други подразумевају искључиво стару ,,хевијану''.
Dobro, promeniću onda :)
plus na kvadrat
Nisam te pogrešno razumela, nego pišeš zbunjujuće ;)
Ali + u svakom slučaju, dobra definicija. :)
Hahahahah, nasmejao si me žestoko za ovaj Torsofuck :D Slušao sam ono njihovo sranje, onaj Raped by Elephants i mnogo sam se smejao tekstu, jerbo je pevač razumljiv k'o veš mašina koja polako crkava.