Metamorfoza

Mali_Sale_91_kg 2012-07-26 14:05:23 +0000

Višedecenijska moć Srba da menjaju formu raznoraznih stvari u prirodi.

Od dijamanta smo napravili margarin.

Od lava smo napravili pivo.

Od jelena smo takođe napravili pivo.

Od tigra su nastali proizvodi od gume.

Od mačke napravismo čokoladu.

Od konja su Srbi uspeli da naprave akumulator. Doduše od crnog konja.

10
29 : 5
  1. JebeŽga, jel konjska mas` nemački proizvod ili naš?

  2. Koji si ti rendžer profesore? :)))

  3. Crveni, razume se. Al' onda doš'o u kraj neki Jova međed pa smo prestali da se igramo na Nindža-livadi ( kultno mesto na Bežaniji ) jer je i on prejudicirao na tu poziciju. Eno ga sad, igra rukomet za Zvezdu :))

  4. Tih, koliko sam voleo toliko sada mrzim jebene rendžere. Kao klinac zaluđen za njih jedno vreme, i onda sam jednom tokom ručka uzeo tanjir, zamahnuo ka kevi i reko "CRNIIIII", a ona se mučenica savi u tom trenutku i puče tanjir posred čelepenke.

    Tih batina se i dan danas sećam. Od tada mrzim rendžere.

  5. Znači, keva ti je bila Zordon, ipak? :)))

  6. Pa i ona je tom trenutku doživela metamorfozu. Zordon je postao kočijaš, a ćale je potegao opasač, dalje ne moram da ti pričam.

  7. ima sad i od belog akumulatori al to je neka druga prica +++

  8. Nisam obavešten da imamo i to :D

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.