
Vremenska prognoza, samo malo zajebanije. lolo nastaje kad popriučene spikerke počnu da se bave njome umesto da se drže temperature i dal će kiša.
-Pritisak je nešto niži, oko 900 milibara, sa ciklonom sa juga a anticiklonom sa severa, što donosi hladni front negde tu oko bačkog Ravnog Sela gonjeg. Na jugu moguća pojava kunungolingusa uz povećanje vlažnosti i kišu.
-lol.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
mislis kumulonimbusa?
a jel?
ne zezaj da se to tako kaze, nisam uopste znao :P
stavise, cini mi se da je kununolingus lizanje picke, a da mi ovo onda ispalo kao igra reci. o hvala ti mudri covece, otvorio si mi oci!
nista i drugi put ;)
nista i drugi put ;)