Mexico-Olimpijski tim

Subzero92 2009-11-17 14:35:47 +0000

Mexico je drzava S.Amerike i granici se na severu sa SAD.U Srbiji kad neko kaze "Mexico",prva asocijacija su stare popularne sapunice tipa:"Esmeralda","Kasandra","Ljovisna" itd da ne smaram.Takodje mexicka hrana je popularna,mnogi ljudi jedu paelju,takose...Ali,kada je rec o sportu,zapitate se:"Zasto Mexico nema svoj olimpijski tim?"Odgovor je jednostavan:"Zato sto bi svako ko zna da trci,pliva ili da skace odmah presao u Ameriku.

10
33 : 10
  1. + ovo na kraju nisam ocekivao :)

  2. to ti vic pre dve tri godine jos (stara fora)Zasto Mexico nema svoj olimpijski tim?"Odgovor je jednostavan:"Zato sto bi svako ko zna da trci,pliva ili da skace odmah presao u Ameriku. . ne obracaj paznju na mene ja sam debil :)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.