
Poseban soj ljudi specifičnih vokalnih sposobnosti. Glas im podseća na riku turskog glumca iz nemačnih porno filmova. Veoma često (ako se radi o nekom bitnom meču) su za 2 minuta najave plaćeni kao i sami bokseri.
- End nauuuuuu, in d left korner, vering blu, tu tajms vrld čempioooon...master ov dizasterrrrrrrr...Apolooo Kriiiiddddd.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
+ :)
Sve tačno. Doduše nisu, jelte, svi plaćeni. Ali ima onaj jedan ludak znam da je za karijere zaradio više od Tajsona. +
Bafer, tata u tom poslu.
E taj valjda, istini za volju njegova karijera traje pedeset godina, ali bar ne zaradi čukljeve na mozgu.