Namrgodjene babe i dede u gradskom prevozu

ficko_lol 2010-06-16 12:14:32 +0000

Metuzalemi ili takozvani "kovceg eskivatori" koji mrze ceo svet iz nekog (samo njima znanog) razloga i kojima je ostalo jos par kupanja do kraja zivota.

5
47 : 10
  1. omiljeno zbog kovčeg eskivatori, bolje sa si definisao kovčeg eskivator ali nema veze. Uradi to jer niko još to nije definisao.

  2. Ne znam da li je u redu da menjam sada definiciju...predlog je potpuno na mestu.

  3. Done! 30 minutes ago :)

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.