
Jedan od najboljih afrodizijaka za samoubistvo. Faks vas je doveo do razmišljanja i pripreme da zategnete omču, ali sada razmišljate o tome da biste ipak pogrešili i koliko je zapravo život pun mogućnosti. Postoji lek i za ovakve misli koje vam ne daju da se ubijete kao čovek- samo još jednom bacite pogled na vaše omiljene knjige i sajt fakulteta koji se smeška sa vašeg monitora i neće više biti premišljanja sigurno.
- Alo brate što se ne javljaš?
- Šmr, šmrc.... N... Ne... NE MOGU VIŠE!
- Au jebote, šta je tebi???
- Fak... Faks... Šmrc... Uuuuuu... Uhuhuhuhu... Ne mogu... Ubhuhuhuuu...
UBIĆU SE!
- Ma daj bre to je samo anatomija, nije vredno da se ubiješ zbog toga!!! Pa i ako padneš sutra nije smak sveta majku mu....... E?.......E? Gde ode?
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
Znam osećaj. Jeza bi me spopala (dok sam studirao) kad god sam morao da idem na jebeni sajt fakulteta.