 
            Retardiran.
Izraz se koristi za osobe koje svojim ponašanjem stvarno izazivaju mišljenje da je ćale pre vremena izvukao svog tukidida i njih ostavio oštećene.
A: Alo pajvane, koji ti je? Šta šutiraš loptu ovamo, je l' vidiš da roštiljam! Je l' te ćale ostavio nedovršenog?
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
fenomenalna defka +++
+++
Ja koristim izraz- "nedokucan".
http://vukajlija.com/nedovrsen/489228
http://vukajlija.com/nedovrsen/489228
mlato, sto si nedovrsen?
ne vidis datum, a?
Oriđinal je ovo jebem ga.
Naravno! Sve što ja pravim je original i unikat!
U potpunosti se slažem, nisi k'o ja jebote!
Dobro, i nije baš unikat, budući da me Dejs pokrao, ali dobro, za to ću da ga tužim, i da mu uzmem svaki pare zbog autorskih prava, opaaaa!
IDEMO U ODABRANE