
Кад из неког разлога не мож да гледаш рниће. Немаш их, неће да ти изнајме у видео клубу, багује ти нет или ти је једноставно неко забранио.
- Добар дан, желео бих Гузминатора 2, Господара прстенца и Јеби Лолу, јеби.
- Мали имаш ти личну?
- Па знате забора...
- Немања Рнић онда, шупичку материну! Шчуо?!
_______________
- Срце ај да погледамо опет онај Charlie's Anal или Good Will Humping, баш сам се наложила нешто.
- Немања Рнић срећо.
- А опет ти са твојим фудбалом, стварно више...
- Ма нема порнића женска главо искључили нам нет!
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Њах, Камени...
Па шта знам није ми лоше деловало ко идеја, Поручник Рнић ми послужио ко инспирација...
Ааа, из династије Рнића. Што не кажеш, нисам конто тако.
Мени је ово скроз океј. +
Zapitah se kako bi mogao ovako nešto da ubaciš u primer, i ti si sabio. +
Фала добри људи и добри Духе :)
Hehe, ja pre pre "poručnika" imao dilemu da li da definišem Nemanju Rnića, ali nešto izbegavam definisanje na osnovu ličnosti iz stvarnog života. Svejedno, drago mi je da si razumeo suštinu "poručnika"! :)
+
а ја то обожавам :Д
И фала на плусу :)
dobra, dobra! +++
Dobra, pravo.
Фала људови
Totalno okej ideja, ujedno i lepo realizovana. +++
Одлична! Браво!
Само ми уз његову појаву не иде ни рнић! ЛОЛО
Фала Дукка
Фала Дејс!
У сваком погледу је анти рнић лололо
Odlično +
Ko ostane bez neta automatski postane Nemanja Rnić +++
Гладијајатор :)
Одлична ++