
Svima vam je poznata idila u kojoj žive studenti. Neoprano suđe koje stoji danima i njegov sadržaj je već odavno nemoguće odgonetnuti, frižider pust kao tribine tokom tekme četvrte ekvadorske lige u odbojci i slično. Svu tu idilu može uništiti samo jedan telefonski poziv od keve.
-Budi se, zvoni ti mobitel. Izgleda da ti je keva.
-(Jao koje sranje...) Halo mama :)
-Sine, samo da ti javim da ću poslije frizerskog salona doći do vas da vam skuham ručak. To je za nekih 20 minuta. Je li važi?
-Uredu mama. (završen poziv)
USTAJ BAGRO! Imamo 20 minuta da ovo sve pospremimo, keva mi stiže. Ti Ivane, idi ono suđe odnesi u hemijski vešeraj ispod nas, ti Marko sakri svaki dokaz od sinoćnje žurke, ispuši , popij, ne zanima me kako češ to uraditi. A ja ću da se riješim ovog mrtvaca iz wc-a.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
ahahahahahaha, jel ovo iz ličnog iskustva? +++
Može se reći da jeste :D