
Abnormalno iritantna osoba. Čovek koji ne može biti voljen i cenjen ni s ciljem običnog diferenciranja od okoline. Nelord sa aurom odbojnosti, jačom i od stepena krezavosti Ivana Bosiljčića.
Čovek čija pojava pleni dijarejizmom koji će i gladnog naterati da se isere. Tip čoveka koga samo majka voli, ali sa suzama u očima.
Da, kažem ti, počeo sam slušati neki izraelski alternativni bend "Fahtab Šahtab", imaju do jaja stvari, kao neka kombinacija "Yo La Tengo" i "Paisley Underground", samo na hebrejskom.
- Da, da, pričao si mi. Do jaja, al' će biti gotivan dok ostali retardi ne počnu da ga slušaju, kao i uvek. Ja sam se nešto u zadnje vreme naprimao ne neke stvari Dejana Cukića, nije on toliko ni loš kako drugi pričaju.
Daj, čoveče, jeb'o te, da li si ti normalan?!
- Što?
Ja malo, al' ti ga baš pretera, gde ćeš Cukića, neko će te čuti!
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
i opet udri na Bosiljka +++
Bosiljko je Bosiljko!
dobro e +
250-ta koja će preživeti, fak jea!
mašala!
krajni stepen nezgotisvisanja. +++