
Човек развратник, блудник, пијандура, лош студент и шта све не... Владају врло подељена мишљења да ли је био најинтелигентнији или најглупљи човек на планети.
Обарао је на испитима, тукао је - убијао је... Сматра се да му је приписано много више него што је урадио у свом животу. Смрдео је..
- Јеси учио шта?
- Јесам брате, али најебао сам... Вратила се ваљда професорка Даца, знаш да она обара као нико!
--------------------------------
- Матори, знаш какав је био распад синоћ! Понапијала се стока, рибе пеглају, ликови се лемају, ја се сморио, напио се, упушио се као нико, седео у ћошку цело вече!
--------------------------------
- Харви, палиш ме!
- Како? Ја само седим у клоњи...
- Знам, али ти си и на шољи тако јебено секси...
- Стрпи се мало бејбе, само да завршим са говнима, јебаћу те као нико!
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Да, бре, шта је са Ћосавићем?