
Ako ste za novu godinu kući, čitate ovu definiciju, a vaši matori gledaju u drugoj sobi Grand Paradu, koja se čuje i iz stana komšije iznad - vi ste nolifer i trebaju vam pod hitno Nektar Life Premijum sokovi.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
axxaxaxa,svidja mi se ovaj tvoj mozdani produkt :) +
I produkt tvojih matorih ... ... je lep ... :)
aaaxaxaxaxaxaxaxa!!!!
:stidi se :
:)
hahahaha bravo +
:mazi smizlinu stidljivu glavicu:
:) :)
Fala , avikakote :) ! jetedobro?
kukuuuuuuuu... gora kletva ne postoji za novogodishnje veche ... ima da izadjem na ulicu i pustim mp3player sve dok ne prodje ponoc, ovo sve naravno ako ne odem nigde :)
good job
+
+
Definiciji se može dati i naslov '' Horror '', '' Haos '' i slično.
+
Ja cu umesto I pod-a da ponesem kilo leba i I var kad izađem... +
M.I.N.U.S.
trula definicija -
Bas vam hvala , samo pogledajte tag ...
Ma ovo je bre najaca definicija na svetu !