Novosadski golub

cafa 2011-12-09 20:38:13 +0000

Životinja koja se ne boji ničega. Ljudi, automobili, krokodili ili rakete, šta god da ide na njega neće se pomeriti. Lenjo govedo odomaćeno.

6
61 : 6
  1. + za lenjo govedo odomaceno :D

  2. Лењо говедо одомаћено, а што сере .... ++++

    http://vukajlija.com/sere-ga-ko-miletica-golubovi/134210

  3. Plus zbog zadnje rečenice.

  4. haha, plus svakako :)

  5. Juce sam ih posmatrao na autobuskoj... jeo sam kikiriki, a oni su jeli ono sto mi je ispadalo... Jednostavno moram da turim patrika ovde... :D Poklopilo mi se sa situacijom! :D

Omiljeno za [2]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.