
Opis krajnje neobjektivne i pristrasne osobe.Gojko Andrijasevic,komentator,koji cak ni zbog posla kojim se bavi,ne moze da sakrije svoju ljubav prema Crvenoj Zvezdi.Cesto se desava da Zvezdin gol u derbiju,prenosi u transu,dok Partizanov gol saopstava kao da je upravo saznao da mu je umrla majka.Druga verzija je ,,objektivan kao Pedja Strajnic'',Partizanovac,sa istim karakteristikama kao i gorepomenuti Gojko.
Mile:Da vidis sto sam im poslao crtez na takmicenje,razduvacu ih sve tamo....video sam konkurenciju....daleko mi je bolji rad od njihovih!Pobedjujem 100 % !
Zile:U,brate,al se objektivan kao Gojko Andrijasevic......ako cemo iskreno....nije ti crtez bas najbolji,a i video sam jedan mnogo mocan,koji takodje ucestvuje.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.