
Klasični kladioničarski izraz. Koristi se u trenucima kada kladioničaru sreća okrene leđa, najčešće u zadnjim minutima utakmice. Već se slavi viđeni dobitak, kad ono- paf ! Sve pade u vodu. Ta fraza , naravno, za homoseksualce ima totalno drugačiji smisao, nešto slično kao kada nađu detelinu sa četiri lista.
A: Jooj jebem ti krvavi Real !!!
B: Šta bi, jesi opet pukao na kladari?
A: Ma mamu im 'ladnu jebem, vode do zadnje sekunde i prime gol. Kako nemam sreće, treći tiket ove nedelje...Da stavim ruku u punu vreću pičaka, ja bi za kurac u'vatio !
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.