Odigrao keca na finale Lige Šampiona

Boskе 2012-09-11 00:12:44 +0000

Prejeb'o nepoznatog oca svih papuča, koji je osnovao papučarski red. Ne, nije odigrao na domaćina u kladži, ne, nije dobio ponudu za trojku sa 2 bronzane prepičke, koje bi prekinule vrckanje dupeta na nekom Južnoameričkom karnevalu i krenule da mu ostvare sve dečačke, a i one kasnije seksualne snove.

Lik koji je prodao najveću svetinju, najveći sportski događaj godine, za prvu rupu, odnosno pičku.

Dragorade, 'ajde da gledamo kako će Englezi da ti pojebu tvoje Španske pičkice... Šta kažeš, ne možeš? Je l' ti to opet ne da žena pa nećeš da dođeš, e moj ti. Kakav klub, takav i navijač.

0
17 : 4

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.