Oglasi za posao

shady 2009-12-25 21:17:02 +0000

dobro nahvaljeni textovi koji obecavaju kule i gradove a kad odete da trazite posao ubede vas da ste nesto pogresno razumeli i da se radi o sasvim drugacijem poslu,dok ih citate imate osecaj da ste dzabe isli na fax,zavrsili post. dipl. studije kad ste lepo mogli da budete portir i da zaradjujete 500 evra mesecno! PS:uvek su dvosmisleni i uvek ima neka zackoljica koja ce vas zeznuti!

oglas:trazi se muskarac,visok,jak,dobro gradjen,poznavanje borilackih vestina obavezno,za osmocasovno cuvanje umetnickih dela u skladistu u ulici ...plata 800 evra.
kad odete tamo otkrijete da se ovaj oglas prevodi ovako:potreban magarac da tegli kutije od po 100 kg i da pri tom mozete glavu da izgubite jer je ovo skladiste cesto meta pljackasa,platu primate jednom u dva meseca i ona iznosi 100 evra, a ovaj iznos od 800 evra je samo u slucaju da sprecite pokusaj pljacke,uhapsite krimose i da nadjete lek za sidu!a sto se tice dobre gradje,e to je da sefica ima nesto da gleda dok se izlezava po ceo dan.

0
24 : 5

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.