Ograda oko terena za mali fudbal

Alexxxandar 2011-03-15 23:05:42 +0000

Постављена као заштита од излетања лопте на улицу, котрљања у поток и сличног, у ствари има скроз другу сврху у глави мушкарца био он стар 10 или 55 година.
Наиме, у неком мрачном куту мозга који контролише пориве за пивом, фудбалом, рибама које се рвају у блату, идејама о брзом богаћењу, активира се страшна жеља да провериш своје способности у пребацивању ограде. Колико год да је ограда висока, увек ће се наћи неко коме ће тај унутрашњи глас превагнути и натерати га да напуца лопту преко ограде, уз објашњење да му је лопта склизнула с ноге.

-Па мајку му јебем Дарко, ти би пребацио преко ове ограде и да је тријес метара висока!

-Није брате, склизнула ми с ноге!

-Не сери, него трчи доле у канал, ако не пожуриш оде она у Црно море!

2
32 : 5
  1. to je činjenica!
    pljus!

  2. večita polemika na terenima za fucu :DDDD

Omiljeno za [3]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.