Putovanje koje se odužilo, kad umesto da negde stignete za neophodnih pola sata putujete 3 sata duže i po nekim obilaznim putevima.
Mirko:" Jutros sam popizdeo, bolje da nisam ustajao iz kreveta".
Saša: "Što, šta se desilo"?
Mirko: " Brate, do faksa sam putovao 3 sata, udjem u bus, radovi na Sajmu, on krene okolo, po nekim gudurama, izađe na neki put, kad ono ćor sokak, vraćaj se nazad, još veća gužva se napravila, opet krene i konačno se uključi na auto put, kad tu sudar i do prvog isključenja je kilavio, a onda više ne znam ni kako ni kuda je išao, negde oko gole glave".
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
odlična! +
Itekako +
Jašta:)))