
Isto što i odoka,samo malo drugačije.
Pre 7.godina bio neki Junuz Pešterac,radio sa nama na građevini.Prostodušan,beskaran čovek.Od škole je imao,možda dva razereda,osnovne,nije znao čitati,ni pisati,ali je bio vredan kao crv.
Traži mu majstor Ljuban,da mu donese dasku za šalovanje širine 12 cm.Junuz ne zna da meri,pa traži od majstora da mu pokže dasku te širine,odmerava je od palca do srednjeg prsta,i tako raširenih prstiju odlazi do gomile dasaka traži,nalazi jednu i nosi majstoru.Nije pogrešio,svi se čudimo,kako,jebote?
Junuz odgovara:Jeb'ga oko puta pi!Ne zna Junuz ni šta je pi,al nema veze.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
simpatično...;)
istinito:)
E,zato + !