
Efikasno oružje kojim su se služili kosovski Albanci u poslednjih par vekova, a u cilju ostvarivanja političkih i teritorijalnih pretenzija.
(U Beloj kući)
- Gospodine predsedniče, nismo našli oružje masovne destrukcije u Iraku ali smo našli oružje masovne reprodukcije na Kosovu, imaju po desetoro dece!
- Oh, Bože dragi! Pošalji im par tona koksa, tabletica, neke bolesti i tako to da ih malo proredimo!
- Ali predsedniče, oni su na našoj strani.
- Aha... Ok. Onda daj malo tog koksa meni.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.