Otkriti Ameriku

DBSK 97 2014-04-08 21:26:33 +0000

Направити тешко срање које је на први поглед деловало врло генијално.

А: Провали како ћу да снимам комшику Дацу док се купа, одличан јој је угао код купатила, нема да провали никад.
Б: Ало, Колумбо, муж јој је инспектор и има камере свуда око куће. Само чекај кад ће да ти закуцају на врата...

14
24 : 8
  1. zapravo,nidje veze...otkriti ameriku se kaze kada izvalis nesto sto vec svako zna odavno

  2. Hm. Dao sam plus ali nema neke logike.

  3. zapravo,nidje veze...otkriti ameriku se kaze kada izvalis nesto sto vec svako zna odavno

    то стоји, али откриће америке је најпре деловало генијално, а сад бар пола света проклиње колумба радозналог. мени ипак има логике... ;)

  4. Otkrio si Ameriku je isto što i Otkrio si toplu vodu, tj, otkrio si nešto što je već odavno otkriveno i svakome poznato.

  5. Otkrio si Ameriku je isto što i Otkrio si toplu vodu, tj, otkrio si nešto što je već odavno otkriveno i svakome poznato

    to da ali meni je zanimljivo i ovo njeno objašnjenje :)

  6. eno, i ja sam otkrio ameriku

  7. Kapiram ideju, ali je sveukupno ispalo ono... neubedljivo.
    Naprimer, da je definisano "Kolumbo, jebem te radoznalog" (ako već nema, mrzi me da tražim), toe drugo, jasno poput postera sa Kebom.
    (Koji su istovremeno i slojeviti, da se razumemo.)

  8. kaunte, šta imaš protiv mene i Kebe?

  9. Nažalost, ništa upotrebljivo.

    Ma, ja vas hvalim, koristim kao etalon takoreći.

  10. Dakle, ipak sam vredan: http://vukajlija.com/kolumbo-jebem-te-radoznalog/120933
    Toeto, nažalost nije upotpunjeno primerom, mogla bi biti jača defka.
    Imaju još i varijante sa "radoznala", ali je drugi kontekst

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.