Ovo veze nema s prvim mestom!

Negroidno Govedo 2010-06-04 00:26:16 +0000

Rečenica koja se redovno čuje kad neko gleda top listu sa:
- najboljim golovima Sokratesa,
- zakucavanjima Vinsa Kartera,
- skokovima Jelene Išinbajeve,
- alergijama Novaka Đokovića,
- najboljih golova 38. kola Kalča i sličnih lista...

Ovom rečenicom se iskazuje naše razočaranje što su sastavljači liste stavili na prvo mesto neki klip koji nama ne liči na najbolji.

2001 NBA all star game top 10 plays...ide klip, gledaoci se oduševljavaju potezima Ajversona, Kartera, Brajanta, Mekgrejdija i onda svi žurno očekuju najbolji potez...i evo velika kičasta jedinica leprša u levom uglu ekrana i pojavljuje se scena:
Stefon Marberi pravi majmuna od Divca, jadni Vlade ne zna gde je (ispalio ga onom fintom, kad kao dodaješ loptu, a u stvari je zadržiš, dok ovaj bulji u pravcu gde misli da si dobacio loptu)...

Gledaoci: Ma brate, ovo veze nema s prvim mestom, (i onda se doda neki razlog), pa nema šanse da je Vlade pao na ovu foru! Onaj Ajversonov krosover je zbzilion puta bolji!

8
29 : 5
  1. Sta ti imas protiv Ajversona? :)

  2. ništa...čovek je car...samo mi se namestio slučajno :)

  3. ПИЧКО! а Лена?

  4. apsolutna nemam pojma šta da ti odgovorim :)

  5. Allstar 2000. , da znas, ne 2001... 2000. ih je Karter rasturio u zakucavanjima i 2000. je Vlade kao ovan blenuo kad mu je Marberi bacio loptu iza ledja, pa preko njega. :D

  6. По мени убедљиво води избор за мис Србије. Увек победи она најружнија. +

  7. Allstar 2000. , da znas, ne 2001... 2000. ih je Karter rasturio u zakucavanjima i 2000. je Vlade kao ovan blenuo kad mu je Marberi bacio loptu iza ledja, pa preko njega.

    to je to brate, ali to je 2001e bilo, idi vidi na vikipediji, Divac je bio samo 2001. na olstaru...inače malo pre sam gledao klip da se samouverim :) ma i nije bitno jedna godina gore, jedna dole :)

    мис Србије

    odličan primer.

  8. Pa gleda se i PERSONALITI! Mislim kao da će iko skrenuti pogled s dupeta na personliti, ajte molim vas :) +

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.