Pečer

madafaka sit 2011-02-04 12:52:56 +0000

Osoba koja vreme provodi pečujući igrice. Najčešće se radi o PES-u jer je najpogodniji, a postoji i puno pečeva za njega. Ta osoba obožava igrice i čini sve kako bi njegova bila bolja od drugih, ali za razliku od drugih gejmera, ona igrice ustvari i ne igra. Vreme provodi samo u traženju, instaliranjuili ređe pravljenju najbizarnijih dodataka za gricu.
Pečer sebe obično smatra vrhunkim gejmerom, ali nikada, apsolutno nikada ne igra igrice kod drugih. Za to postoji jedan, samo njemu, valjan razlog, a to je da tuđe igrice nemaju dobar peč i on ne može da igra u tim uslovima.
U društvu obično bivaju ismevane zbog toga što rade, pogotovo ako svakodnevno pričaju o tome, pa se neretko povlače u svoju sobu još više se posvećuju svojoj maniji, zanemarujući društvo koje ga ,,ne razume''.

Pečer: E znaš kakve sam našao mreže za stadion Flumineze-a! A tek patike za igrače druge Holandske lige...
Lik: Ne znam i ne zanima me!
Pečer: Dobro što si takav? A slušaj ovo, nećeš verovati, ali u novom peču Xtreme 3.22 biće i Mađarska i Rumunska liga!
Lik: Pa i ne verujem... ti nisi normalan, je l igraš ti taj PES uopšte?
Pečer: Paaaa dobro odigram ponekad neku partiju...
Lik: Ne, majke mi ti stvarno nisi normalan, ae ćao, idem dok ne poludim...
-------------------------------------------------------------------------------------------------
(u Savićevom stanu)
Savić: E aj odigramo malo CS, zvao me Cole danas?
Pečer: Ajde... tu sam pro...
Savić (ulazi u CS): evo ga
Pečer: Pa šta je ovo, kakvi su ti ovo nišani, a tek municija... ne, ne ja ne mogu ovako radit...
Savić: Koji ti je kurac, šta ti hoćeš bre... laserski nišan i 200 komada u šaržeru...
Pečer: Pa da, zar nemaš USArmy dodatak
Savić: Štaa? Ne, koji će mi to?
Pečer: Ma ti si lud, ae odo ja, ne znaš ti šta je igrica...
Savić: Idi. (u sebi) O budale veće nisam video.

2
33 : 12
  1. пример не да је сабио него је јебо ко мошусно говече + исмејао сам се добро...

  2. ko mošusno goveče... hvala...

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.