
Виши ступањ нолајфера, док нолајфер одржава свој социјални живот на минимуму уз повремено добро-јутро/добро-вече укућанима, особа која пиша у флашу/сере у кофу се чак ни не труди да продефилује ходником до ВЦ, своје капацитете свео је на минимум, храна и фрижидер су му у соби,кауцију у максију враћају за њега једном недељно, људи од поверења (мама) - иначе једина триД особа са којом има контакт.Једина разлика између Ане Франк и њега је модем, комшилук га не виђа, круже приче да је Фрицлов пасторак из подрума, друшво из средње га је заборавило и/или мисли да се одселио, једине знаке живота даје повременим појављивањем на чету.Родитељи су дигли руке од њега, што говори чињеница да купују хлеб мање а на питање "како ти је мали, шта ради?" ретко кад одговарају.
-Фали 1 за тринатри
-Ај окрени Ћимија, треба нам центар
-ту ту ту... Ддан ето стан Филиповић,чика жаре Мирослав ми треба
*Дрка курац ето шта ради маму му јебем ону неспособн....Грбави друг те тражи изађи........Нема га пиша у флашу сере у кофу не виђам га, да му нађеш неку да га истресе из гаћа....Прцате ли нешто омладино?? Уф ја сам у ваше године јебо кеву
Ајдееееееее грбави јебем ти коље грбаво, што не сврши на хаубу него Јасни у пичку јебо ме отац да ме јебо накарадни
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
Ахаха, ово један бивши мод? Да не лајем превише олололо
Lolo
Vrh.+
Начи невера Фергусоне Данкане
Начи невера препозно се у дефки....