Slično jedrenju na dasci, gde u oba slučaja daska ostaje mokra i slana. Obično se praktikuje na poslu a nije redak slučaj ni u restoranima. Ako se neko ne zajebe da sedne na nju posle zalivanja, čistačica je ta koja upućuje kletve.
Opet se neko popiš'o na dasku, mrtvog ga popišali!
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Hahahahaha, a kako znaš da je zapišana daska slana? Jes' je liz'o? :))))
Znao sam da ce to neko da pita. Prica ide ovako:
Kod mene kraju je svojevremeno neki cika Dusko prodavao semenke ispred bioskopa. Svi su kupovali kod njega jer si bile ukusne i slane. Sve dok jednog dana cika Dusko nije vidjen na cosku kako vadi alatku i kvasi semenke... Nisam ima prilike da probam te semenke jer sam bio vrlo mali kada je to bilo aktuelno, ali prica je ostala i do danasnjeg dana :)
Au, brate, kakva priča :)))))
http://vukajlija.com/pisanje-po-dasci