Pišobran

Итали`ано д` Милано 2013-02-18 20:02:06 +0000

Кондом,куртон,презерватив.То је баш оно што си извук`о из Блица претпрошлог децембра,носиш га у џепу јакне, не више из наде да ћеш га некад употребити,већ да показујеш другима како ти је потребан јер баш ту јакну носиш када идеш негде у ''штету''..

''Брате види ту у заџепку имам ли који динар..''
''Опа матори пишобран..а идеш вечерас код Властимирке? Тачно сам знао .. ''

4
15 : 6
  1. dobra, samo izbaci smajli.nisi nov pa da ne znas da to ne ide +++

  2. dobra, samo izbaci smajli.nisi nov pa da ne znas da to ne ide +++

  3. двоумио сам се између '' :акомеразумеш:'' и идиотског смајлија '';))''- подебилисана верзија са више затворених заграда

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.