Plagijator

Doc Holliday 2011-09-12 21:43:35 +0000

To je najpoznatija firma konditorskih proizvoda koja je ukrala originalni recept za kolač druge konditorske firme i time opravdala izreku "Isto sranje, drugo pakovanje".

3
22 : 9
  1. Ti si to bio u Bambiju, čini mi se... Plus, jer mi je bliska tema, ali i za povratak. Sto godina, bre!

  2. BU!! Gde si čovek?! Hvala! :))

  3. Ja ću isto ovako u budućnosti i nazvaću moj proizvod "Nešto Slatko" jer 70% ljudi kaže da im baš to treba kad krenu u prodavnicu i ima da zgrnem velike pare! +++

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.