
Леп сунчан дан, кола чиста по први пут после пар година. Пристајете на раскрсницу испред скупштине када крене да вам се приближава ОН. Мусави Цига који по сваку цену жели да имаш чисту шоферку.
Цига: Куме да т' оперем мало шонферку прљаво ти.
Ви: Немој сад сам је прао!
Цига: Сигурно? (Креће штрокавим сунђером према шоферки)
Ви: НЕ! Ево платићу ти да је не опереш.
Цига: Ма прљаво т' ово бре. (Прелази сунђером преко стакла)
Ви: НЕЕЕЕЕ...(Сузе крећу док предивно чист поглед ка напред одлази у неповрат, барем за наредних пар година.)
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
hahahahah,može kume.
Kume, ćeš ti operem ekran? :) + A, što si poceo defku, kao djak prvak! Bio je lep i suncan dan... :)
Па зато што је то један од битнијих делова приче мора да се дочара атмосфера :)
znam, salim se! :) Video ja kumove prekjuče, biju glanc redom! :)
http://vukajlija.com/ciga-ucenjivac
Добро смарате ви што идете од дефке до дефке и причате да је већ било. Има хиљаде дефки на вуки тако да су шансе да се неко није тога већ сетио минималне. Терајте се у курац