
Lik koji nepotrebne informacije tipa "jeste li znali da?" i teorije zavjere vapi iz svakog mogućeg resursa a zatim ih prenosi kao da su od životnog značaja.
L1: "A u pičku materinu, sjeb'o mi se brisač a vidi kako lije"
PZ: "Postoji jedna zanimljivost za brisače, da li znaš da ih je patentirala žena...?"
L1: "Alo konjino jesi gdje pročitao kako da popravim ovo govno pa da se odvezem do kuće u jednom komadu nataknem i tebe i nju na kurčinu"
L2: "Brate sad sam vidio definitivno najveću sisu u univerzumu, joj samo da mi ih je dirnuti pa da umrem"
PZ: "Vjerujem da su velike ali najveće dojke ima djevojka po imenu Chelsea i ona živi u Americi tako da je mogućnost da si vidio najveće sise svijeta minimalna"
L2: "Jebem te u po šupčine, zbog tebe je Politikin zabavnik u kurcu, otkako si počeo čitati ta sranja smanjio si im tiraž za pola"
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
AHAHAHAHAHAHAHA +